اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش‌های مختلف حمل خودرو

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • روش‌های مختلف حمل خودرو

  روش‌های مختلفی برای حمل خودرو و جود دارد که باید نسبت به شرایط خودرو و موقعیت قرارگیری آن تصمیم گیری کنید.
  1. بین شهری-خودرو سالم: اگر خودروی شما سالم است بهتر است ابتدا بلیط برای حمل خودرو از مبدا به مقصد را کنترل نمایید. اگر بلیطی برای حمل خودرو پیدا نکردید برید سراغ روش‌های دیگر
  2. بین شهری-خودرو سالم نیست: اگر خودروی شما سالم نیست و یا مجوز حرکت در خیابان‌ها را ندارد می‌توانید خودروی خود را با کفی خودرو بر حمل کنید. در این روش خودروی شما پشت یک ماشین کفی قرارداده می‌شود و پس از تثبیت خودرو به مقصد حمل می‌شود.
  3. داخل شهر: اگر خودروی شما با نقص فنی مواجه شده و می‌تواند روی تایرها حمل شود و همچنین می‌خواهید خودرو را در داخل شهر حمل کنید بهترین روش برای حمل این خودرو یدک کش است. در این روش چرخگیر هیدرولیکی به پشت وانت‌ها مانند پادرا یا نیسان وانت نصب می‌شود و خودروی شما با استفاده از چرخگیر به مقصد مورد نظر شما حمل می‌شود.
  قبل از حمل خودرو و آمدن خودروی حمل خودرو بهتر است مبدا و مقصد خودرو را برای شرکت حمل خودرو مشخص کرده و قیمت نهایی را با آنها طی کنید تا بعد از آمدن به محل شما یا حمل خودروی شما روی قیمت با مشکل مواجه نشود
  جهت حمل خودرو با خودروبر، یدک کش در مرند می‌توانید از خدمات ما استفاده نمایید.
پردازش ...
X