اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

احراز هویت دیجیتال صرافی های رمز ارز

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • احراز هویت دیجیتال صرافی های رمز ارز

  احراز هویت کاربر توسط منابع انسانی زمان زیادی طول می کشد، به خصوص زمانی که کاربران افزایش می یابند. به همین ترتیب در نتیجه افزایش نرخ کاربر، دقت نیروی انسانی کاهش یافته و احتمال خطا در فرآیند شناسایی و احراز هویت نیز افزایش می‌یابد. علاوه بر این، زمان پاسخگویی به طور چشمگیری افزایش می یابد و زمان احراز هویت یک کاربر می تواند چندین هفته طول بکشد.

  راه حل احراز هویت دیجیتال بهترین جایگزین برای نیروی کار در زمینه احراز هویت کاربران صرافی ارزهای دیجیتال است. با استفاده از این سرویس کیفیت و زمان احراز هویت کاربران بسیار بهبود می یابد و میزان جذب کاربران نیز افزایش می یابد.

  یوآیدی به عنوان اولین سرویس احراز هویت دیجیتال کشور، با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی مانند Liveness Detection و Face Verification فرایند احراز هویت کاربران سامانه سجام به منظور دریافت کد بورسی و همچنین احراز هویت سامانه ثنا را به صورت بلادرنگ انجام می دهد. دقت فرایند احراز هویت در سرویس یوآیدی بالای ۹۹ درصد می باشد.
  ویرایش توسط hameduid : https://www.traderha.com/member/40664-hameduid در ساعت 08-21-2023, 06:45 PM
  سامانه احراز هویت ثنا
  احراز هویت سجام
  احراز هویت اداره کار​​​​​​​
پردازش ...
X