اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید گروهی

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • fadar
  پاسخ داد
  ما یک تیم هستیم که داریم تحت اپلیکیشن زوم همین کارو همه باهم انجام میدیم . خیلی از شرکت ها هستند که در این حوزه خواص و فواید بی نظیری دارند و این روند رو در پی گرفتند شما هم میتونید با همکاران خودتون توسط تاسکولو و زوم و رویکا کاملا هماهنگ باشید .

  پیام بگذارید:


 • amirreza6794
  موضوعی را شروع کرد ترید گروهی

  ترید گروهی

  سلام به تمامی دوستان عزیز بنده امیر ابراهیمی هستم حدود 7-8ساله تقریبا توی بازار فعالیت دارم...
  بنده یه پلن دارم و باید اون رو انجام بدم بخاطر همین بایستی با چند نفر همکاری کنم چون وقتم فعلا کم هست نمیتونم تک نفره کار کنم...
  دوستانی که تمایل به همکاری دارند بهم پیغام بدند ضمنا هیچگونه مبلغی از هیچ طرفی رد و بدل نمیشود و من به صورت رایگان این کار رو میخوام انجام بدم
  ولی مواردی که برام خیلی مهمه:
  1- وقت کافی برای مشاهده بازار داشته باشند
  2-بیشتر موافع روی اسکایپ یا واتساپ باشند
  3-حداقل 3 سال توی بازار بوده باشند تا حرف های هم رو بفهمیم...
  4-پرایس اکشن کار باشند به دور از تعصب رو اندیکاتور ها
  5-فکرشون رو بازارمالی جهانی باشه نه کار یا بازار دیگه ای

  دوستانی که شرایط بالا رو دارند بهم پیعام بدند من کلا 3-4 نفر با انگیزه و پر تلاش نیاز دارم همین...
پردازش ...
X