اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.


با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهترین سایت های تحلیل اقتصادی کدامند؟

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

 • بهترین سایت های تحلیل اقتصادی کدامند؟

  روزنامه دنیای اقتصاد یکی از معروف ترین روزنامه های فعال در عرصه اقتصادی و سیاسی کشور میباشد . این روزنامه به شکل تخصصی تر درحوضه اقتصاد و تحلیل نوسانات بازار ها فعالیت دارد و در سال های گذشته از خود اعتبار خوبی نشان داده . روزنامه دنیای اقتصاد با کادر مجرب خود به بررسی نوسانات موجود در بازار میپردازد و عوامل این نوسانات را به شکل روزانه پیگیری میکند همچنین این روزنامه به اعلام دقیق قیمت دلار و قیمت طلا میپردازد و بازار های ارز کشور را به شکل کامل و به انواع روش ها مورد نقد و بررسی خود قرار میدهد و عوامل موثر بر این قیمت ها را در بازار های ارز و طلا پیگیری میکند . این روزنامه همچنین وبسایتی به همین نام بعنی دنیای اقتصاد دارد که به بررسی قیمت ها به شکل تخصصی تر و کامل تر میپردازد و قیمت ها را در بازار های مختلف طلا و ارز مورد بررسی تخصصی تری قرار میدهد . همچنین این روزنامه در سال 1395 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران به عنوان دومین روزنامه ایران شناخته شده و تا به امروز هم در صدر لیست روزنامه های معتبر ایران باقی مانده . روزنامه دنیای اقتصاد همچنین به تحلیل اخبار در باقی حوضه ها نیز پرداخته تا در این زمینه هم نیاز هایی را بر طرف کند . با گذشت نزدیک به هجده سال از تاسیس روزنامه دنیای اقتصاد , این روزنامه همچنان به فعالیت موثر خود در حوضه قیمت ها فعالیت مفید و موثر دارد و در این راه تمام تلاش خود را کرده تا بتواند اخبار را صحیح و بدون هیچ کمی و یا کاستی ای به دست مخاتبان و وردم شریف ایران برساند و در امر رساند خبر و قیمت ها و قیمت دلار امروز و قیمت امروز طلا را به بهترین شکل ممکن وظیفه و مسئولیت خود را انجام دهد
  روزنامه دنیای اقتصاد یکی از معروف ترین روزنامه های فعال در عرصه اقتصادی و سیاسی کشور میباشد . این روزنامه به شکل تخصصی تر درحوضه اقتصاد و تحلیل نوسانات بازار ها فعالیت دارد

 • #2
  سایت های دیگه ای هم هست که بهترینهاشو لینک میکنم و میفرستم در همین بخش
  https://charbzaban.com/%D8%A2%D9%85%...%A7%D9%86.html
  https://charbzaban.com/%D8%A2%D9%85%...%8C%D8%B9.html
  https://charbzaban.com/%D8%A2%D9%85%...%86%DA%AF.html

  نظر

  پردازش ...
  X